Dünkü yazımızda sizlere internet üzerinden markalaşmak için tanıtım yazısı ile ilgili bir paylaşımda bulunmuş ve burada iyi bir tanıtım yazısı ile nelere sahip olabileceğinizi detayları ile anlatmaya çalışmıştık. Özellikle bu gibi konularda bize bir çok talep gelmesi ve gelen taleplerin işletmelerini yükseltmek ve satışlarını arttırmak isteyen Türkiye’nin en iyi e-ticaret sitelerinden olmaları ile birlikte, özellikle bizim tercih edilmemizde ki en büyük neden olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesi gelmektedir.

Çünkü biz firma olarak kişilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede adapte olan genç bir kadro olduğumuz için, burada site tasarımı, site analizi, kelime analizleri, kelime çalışmaları gibi bir çok detayı inceliyor ve sonrasında müşterilerimize nelere ihtiyaçları olabileceği konusunda fikir veriyoruz. Böylelikle bizimle çalışan müşterilerimiz tanıtım yazısı ile yeni müşteriler kazanmak için gerekli olan tüm materyalleri öğrenebilmektedirler.

Tanıtım yazısı sitenizin değerine değer katar!

Burada sizlere vereceğimiz bir diğer detay ise backlink paketleri olmaktadır. Uzun yıllar boyunca tanıtım yazısı öncesinde insanların sürekli olarak backlink kullanmaları ve sitelerini arama motorlarında üst sıralara çıkarmak istemeleri en doğru çalışmalardan olmaktadır. Günümüzde kesinlikle etkisi aynı şekilde sürüyor olsa da, özellikle doğru bir çalışma yapmak istiyorsanız eğer, mutlaka iyi bir anahtar kelime belirlemelisiniz. Çünkü backlink alacağınızın sitenin ne olduğundan çok sizin bu siteden alabileceğiniz backlinkin ne olduğu önemli olmaktadır.

Kaliteli backlink paketleri !

Ayrıca bir çok kişinin ve firmanın en büyük bir diğer sıkıntısı ile alınan backlink paketleri takip mekanizmasında ki sorunlar olmaktadır. Çünkü burada almış olduğunuz 3 aylık yada 6 aylık paketlerin daha kısa sürede kaldırılabileceği gibi, bunun takibini her gün yapmak ve linklerinizin sağlıklı durup durmadığını öğrenmek çok zor olmaktadır.

Ancak firmamız sizlerin bu sorunlarını da çözebilecek özel bir alt yapıya sahip olduğu için, eklenmiş olan backlinkler bizim kontrolümüzde olmakta ve her hangi bir şekilde kaldırılmamaktadır. Olası bir hata yada istekli bir şekilde kaldırma işlemleri olması durumunda, firmamız bu süreci sizlere telafisini çok daha iyi şartlarda sunuyor olsa da, böyle bir durum söz konusu olmamakta ve olası bir soruna ise bir kaç saat içerisinde çözüm üretilmektedir.

Saygılarımla,

Ahmet ŞAHİN

Bir önceki yazımız olan Tanıtım Yazıları Ne Kadar Etkilidir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2003 View

One thought on “Tanıtım Yazısı İle Yeni Müşteriler Kazanmak


Leave a Comment